روشنایی نما: گزینه ها و مشاوره

هر وقت در مورد نورپردازی در فضای باز صحبت می کنیم، اولین چیزی که از ذهن ما عبور می کند گلدان ها یا قطب های باغ برای روشنایی یک مسیر است. با این حال، جنبه دیگری نیز وجود دارد که ما می خواهیم آن را مورد توجه قرار دهیم: با نورپردازی نما می توانید جلوه متفاوتی را بر روی نمای خانه خود ایجاد کنید.

روش های نورپردازی نما:

برای نورپردازی نما ۳ روش وجود دارد که آن سه روش شامل: نورپردازی از کف، چراغ های دیواری، نورپردازی نمای بالایی.

نور پردازی از کف

در این روش از نور پردازی چراغ ها در کف قرار میگیرند و نور از پایین به بالا روی دیوار می افتد که در بیشتر اوقات در بین دو ستون نما قرار دارد. زاویه این نوع از چراغ ها قابل تنظیم است که با توجه به نمای شما تنظیم می شود اما همان طور که میدانید برای بستن این نوع از چراغ ها در ارتفاع به داربست نیاز دارید ولی تیم ارتفاع کاران بدون نیاز به داربست این کار را برای شما انجام میدهد.

چراغ های دیواری

چراغ های دیواری معمولاً در مرکز نما قرار می گیرند. دو نوع چراغ دیواری نما وجود دارد: از یک طرف چراغهای روشنایی وجود دارد که از یک جهت نور می درخشد و از طرف دیگر چراغهایی وجود دارد که با یک لامپ در بالا و پایین قرار دارد. هر دو برای برنامه های مختلف استفاده می شوند. برای یک خانه در مزرعه، یک سبک کم وزن ممکن است این ترفند را انجام دهد، اما برای روشن کردن نمای یک ویلای سه طبقه بهتر است که از یک سبک و روباز بالاتر و پایین استفاده کنید.

نورپردازی نمای بالایی

بسیاری از خانواده ها به دلیل سخت بودن نصب داربست از نورپردازی نمای بالایی ساختمان صرف نظر میکنند در حالی یکی از اصلی ترین مکان ها برای نور پردازی نمای بالایی ساختمان است. به همین دلیل تیم ارتفاع کاران به دون نیاز به داربست این کار را برای شما انجام میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست