نورپردازی جزو کار هایی است که باعث زیبایی ساختمان میشود و با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی اهمیت بسیاری پیدا می کند. با کمی توجه در شهر شاهد بناها و نماهایی شگفت آور و چشمگیر روبرو خواهید شد. افراد بسیاری حاضر اند برای اجرای چنین نماهای زیبایی هزینه های هنگفتی بپردازند.

هدف اصلی تیم ارتفاع کاران

امروزه رضایت مشتری حرف اول را می زند. ما همواره سعی در استفاده درست و اعمال روشنایی مناسب، سعی در کسب رضایت مشتری و انجام کاری بی عیب و نقص هستیم. در این مقاله به برخی از اصول نور پردازی صحیح میپردازیم.

مکان گزینی درست

مکان گزینی درست نقش به سزایی در پخش نور و زیبایی ساختمان دارد که با استقرار نامناسب باعث عدم پخش صحیح نور و در نتیجه از زیبایی بنا کاسته می شود. همین طور ترکیب نور با رنگ مصالح به کار رفته در ساختمان باعث چندین برابر شدن زیبایی ساختمان شده و در شب جلوه خاصی  به ساختمان میدهد. همینطور نور پردازی باید به گونه ای انجام شود که هیچ انعکاسی به داخل بنا و یا ساختمان نداشته باشد زیرا باعث سلب آسایش ساکنین آن ساختمان می شود.

توجه به انعکاس نور

همجنین نورپردازی باید به گونه ای انجام شود که منبع نور قابل مشاهده نباشد که این کار به زیبایی ساختمان می افزاید. برای این کار سخت که دسترسی به چنین مکان هایی دشوار است، تیم ما با تخصص کامل و مهارت کامل این کار را انجام میدهند و لامپ ها را در هر نقطه ای که شما بخواهید قرار میدهند نور پردازی نمایی بسیار زیبا و شیک را به ارمغان شما مشتریان عزیز می رساند.

نحوه قیمت گذاری نورپردازی نما

قیمت نورپردازی ساختمان نسبت به موارد مشخصی مثل تعداد چراغ ها و انواع آنها، نوع نما و مساحت کار……. ولی دور از انتظار نیست که با هزینه بیشتر کیفیت کار نیز افزایش خواهد یافت.

نتیجه

همانطور که در بالا گفته شد هدف اصلی تیم ارتفاع کاران کسب رضایت شما است. همچنین اگر دوست دارید شما هم نمایی زیبا و دلنشین داشته باشید میتوانید با شماره زیر تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست