آب بندی نمای ساختمان

آیا همیشه به هنگام باریدن باران و یا برف نگران ورود رطوبت به خانه تان هستید؟ آیا نمای شما نم را به داخل خانه می دهد و راه کاری برای آن ندارید؟ اگر قصد رها شدن از نم و رطوبت نمای تان را دارید ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با شرکت ارتفاع کاران و نحوه آب بندی نمای ساختمان آشنا می کنیم.

آب بندی نمای ساختمان با طناب و بدون داربست

یکی از نیاز های  مداوم نما آب بندی و یا همان درز گیری است که بهتر است به هنگام نیاز انجام شود. این کار را ما به شما زمانی توصیه می کنیم که واقعا رطوبت نما وارد خانه می شود چرا که اگر نما کار کار خود را درست انجام داده باشد دلیلی برای ورود آب و یا رطوبت به خانه وجود ندارد.

 اگر نمای شما و یا کامپوزیت شما نم را داخل خانه می دهد بهتر است زود اقدام شود تا از هزینه اضافی جلوگیری کنید!!!

قیمت ضد اب سازی نمای ساختمان با طناب

قیمت ضد آب سازی نمای ساختمان با طناب بستگی ب وسعت نمای شما دارد که می توانید از مشاوره رایگان تیم ارتفاع کاران بهره مند شوید.

رزین آب بندی نمای ساختمان و سنگ

یکی از راه حل های اساسی برای رفع درز نما ها استفاده از رزین هستش که بیشتر اوقات روی سنگ آنتیک استفاده می شود که با چسب مخلوط شده که هم خاصیت محکم کردن دارد و ضد آب سازی نما.

  • نکته! از این چسب بر روی سنگ های تراورتن به هیچ وجه استفاده نشود.

درزگیری سنگ نما

امروزه سنگ های تراورتن بیشترین نماها را به خود اختصتص داده است. به دلیل نرم بودن و شکننده بودن دجچار باز شدن و خرابی و ریختن دوغاب لای سنگ میشود که باعث ورود اب از لای سنگ میشود. خطرناک بودن سنگ این است که از پشت به تمام نقاط نما سرایط میکند که باعث ریزش سنگ نیز میشود و به یک باره حادثه ای بسیار وحشتناک به وقوع مییوندد.

دریافت مشاور رایگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست