پیچ و رولپلاک سنگ نما در تبریز

شرکت انجام دهنده پیچ و رولپلاک ساختمان در تبریز

پیچ و روپلاک ساختمان در تبریز ۰۹۱۰۳۰۴۱۰۳۸

هنگام ساخت یک ساختمان در تبریز همیشه ظاهر آن اهمیت ویژه‌ای برای سازندگان و معماران دارد. این مسئله در ارتباط با نمای ساختمان در تبریز اهمیت بیش‌تری پیدا می‌کند. اما باید بدانید که رعایت نکات ایمنی و فنی در ساختمان بر ظاهر آن ارجحیت دارد. مهندسان و معماران باتجربه، این مسئله را به درستی رعایت می‌کنند و تلاش می‌کنند ساختمان و نمای آن را در عین زیبا بودن، مقاوم و ایمن بسازند. خدمات پیچ و روپلاک سنگ نما در تبریز از جمله خدماتی است که برای ایمن‌سازی نمای ساختمان در تبریز و کل شمال‌غرب انجام می‌شود. برای آشنایی بیش‌تر با این خدمات و نحوه‌ی ایمن‌سازی نمای ساختمان در تبریز، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما در تبریز

از آن جایی که پیچ و رولپلاک سنگ نما ایمنی منزل شما را تضمین می‌کند، پس باید با دقت و توجه زیادی آن‌ها را بر نمای ساختمان نصب کنید. برای نصب پیچ و رولپلاک سنگ نما در تبریز می‌توان از طناب یا داربست کمک گرفت. طناب باید به جای محکمی متصل شود تا در زمان کار و نصب پیچ و رولپلاک سنگ نما، خطری برای فرد ایجاد نشود. نصب داربست روش دیگری است که می‌توان با استفاده از آن پیچ و رولپلاک سنگ نما در تبریز را نصب کرد. این روش که روشی آسان‌تر است، هزینه‌ی بیش‌تری هم دارد.

 

دلیل جدا شدن سنگ از نما در تبریز و پیچ کردن نما در تبریز

در کارهای ساختمانی اگر نکات ایمنی به خوبی رعایت نشود، ممکن است خطرات و خسارات زیادی را به دنبال داشته باشد. حوادث طبیعی همیشه اتفاق می‌افتند و در صورتی که شما ساختمان منزل و محل کار خود را به خوبی نساخته باشید، دچار خرابی و آسیب می‌شود. نمای خانه در تبریز ممکن است بیش از هر قسمت دیگری دچار خرابی شود. زلزله و طوفان از رایج‌ترین حوادثی است که می‌تواند به ساختمان‌ها آسیب وارد کند.

 

در موارد دیگری ممکن است آب وارد ملات پشت سنگ شود و منجمد شود. انجماد آب باعث می‌شود سطح بیش‌تری را فرا بگیرد و در نهایت باعث جدا شدن سنگ از نما شود. در این شرایط پیچ و روپلاک سنگ در تبریز ،می‌توانند از جدا شدن جلوگیری کنند و ساختمان نمای محکم‌تری داشته باشد. هم‌چنین اگر ملاتی که در پست سنگ‌های نما قرار دارد، به روش سنتی نصب شده باشد، ممکن است پس از مدتی باعث جدا شدن سنگ‌ها شود. از این رو در صورتی که ساختمان مورد نظر شما یک ساختمان قدیمی است، بهتر است پس از گذشت چند سال با بررسی آن، به فکر بازسازی و نوسازی آن باشید.

 

علت پیچ و روپلاک ساختمان در تبریز

اولین و مهم‌ترین دلیل پیچ و رولپلاک سنگ نما در تبریز، جلوگیری از شل شدن و افتادن سنگ نما است. بسیاری از افراد برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها از انجام این کار خودداری می‌کنند اما باید بدانید این هزینه می‌تواند از هزینه‌ها و خسارات بزرگ‌تر در آینده جلوگیری کند. رولپلاک‌ها در حقیقت بست‌هایی هستند که همراه با پیچ‌ها روی دیوار نصب می‌شوند. جنس رولپلاک‌ها از جنس پلاستیک است و شکلی مخروطی دارند.

پیچ و رولپلاک در تبریز به هیچ وجه به نمای ساختمان آسیبی وارد نمی‌کند و تا به دیوار نزدیک نشوید، متوجه وجود آن‌ها نخواهید شد. این پیچ‌ها می‌توانند در برابر شرایط جوی مقاوم باشند و به سنگ نمای ساختمان شما استحکام کافی را ببخشند. یکی از نکات مهم در نصب پیچ و رولپلاک نقشه‌ی ساختمان و نمای آن است. به این ترتیب پس از مشخص بودن نقشه شما می‌توانید تعداد و فاصله‌ی پیچ‌ها را محاسبه کنید و مکان نصب آن‌ها را مشخص کنید. این کار علاوه بر مقاوم‌سازی سنگ نما، به منظم بودن و ظاهر آن نیز کمک می‌کند. این اقدامات در نهایت باعث می‌شود کیفیت نما و ساختمان شما بالاتر برود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست