پیچ و رولپلاک ساختمان تبریز

پیچ و رولپلاک ساختمان در تبریز ✔️ ارتفاع کاران ✔️ ۰۹۱۰۳۰۴۱۰۳۸

پیچ و رولپلاک ساختمان در تبریز

پیچ و رولپلاک ساختمان در تبریز

پیچ و روپلاک سنگ نما در تبریز

ارتفاع کاران تبریز با تیم مجرب در زمینه انواع خدمات نما از جمله پیچ و رولپلاک نما تبریز، شستشوی نما تبریز ، نور پردازی ، درز انقطاع تبریز و دیگر خدمات نما در ارتفاع با سال ها تجربه کار در ارتفاع و سابقه انجام بیش از ۷۰۰ پروژه کوچک و بزرگ با استفاده از جدید ترین سیستم ها توانسته‌ایم تحولی بدیع در زمینه های نماسازی ایجاد نماییم و هم اکنون با داشتن قوی‌ترین رزومه صنعتی و ساختمانی با بالاترین کیفیت کار در صنعت ساخت و ساز ، تأسیس شده در ۱۰ سال تجربه تضمین می کنیم و آماده سرویس‌دهی ایمن، سریع و آسان‌تر با قیمت مناسب به وسیله سیستم دسترسی با طناب Rope access و بدون داربست برای مشتریان محترم می باشیم..

هدف ما کیفیت و رضایت مشتریان محترم است.

 

پیچ و رولپلاک ساختمانی در تبریز

نور پردازی نما تبریز

برخی از ساختمان ها ممکن است در ایجاد یک دورنمای زیبای شهری عنصر مهمی به شمار روند و گاه حتی به نمادی از یک شهر تبدیل شوند. بدیهی است اهمیت آنها در شب نیز کمتر از روز نیست. ویژگی های فرمی، جنس ، بافت و رنگ ساختمان ها می تواند به کمک نورپردازی بارز شود. نورپردازی نما در یک ساختمان در صورتی موفق خواهد بود که نه تنها ظاهر زیبایی را به نمایش بگذارد، بلکه ساختمان را با توجه به نقش آن در منظر و یا فضای شهری احیا کند.

خدمات پیچ و رولپلاک ساختمان در تبریز

رنگ آمیزی نمای ساختمان تبریز

نمای ساختمان ها، بعد از گذشت مدتی از ساخت جلوه و زیبایی اولیه خود را از دست داده و نمای ساختمان احتیاج به بازسازی نما و یا رنگ آمیزی نما دارد. رنگ کردن نمای ساختمان علاوه بر تازه شدن نما و نو شدن آن در روحیه مردم و ساکنین نقش مهمی دارد.

ارتفاع کاران تبریز

شستشو نما تبریز

شستشوی نما اصطلاحی است که برای شستشوی نما یا نماشویی ساختمان استفاده میشود،امروزه با وجود الاینده های موجود در هوا . دود و گرد و غبار و همچنین کاهش کیفیت نمای سنگ ساختمان ها و کدر شدن در گذر زمان. لزوم شست شوی دوره ای نمای ساختمان ها در کلان شهرها احساس میشود.

شستشوی نما تبریز

رنگ آمیزی سازه های صنعتی تبریز

رنگ آمیزی صنعتی در واقع شامل پوشش دهی و رنگ آمیزی تجهیزات ، قطعات و محیط صنعتی را شامل می شود و دارای اهمیت بالایی نیز می باشد و تیم ارتفاع کاران خدمات رنگ آمیزی صنعتی با پوشش های صنعتی مرغوب و با کیفیت مکث و روناس را برای شما ارائه میدهید

سقوط سنگ های نما و یا احتمال افتادن آن باعص نگرانی ساکنین ساختمان ها شده در نتیجه از پیچ و روپلاک نما استفاده میشود در این روش برای مقاوم سازی نما از پیچ ها با سایز های مختلف استفاده میشود که تیم ما متخصص انجام پیچ و رولپلاک نما در ارتفاع میباشد

پیچ و رولپلاک

آب بندی نمای ساختمان تبریز

نمای ساختمان جدا از اینکه نوساز باشد یا قدیمی ساز، رطوبت بیرون ساختمان را به داخل ساختمان منتقل کند و در نتیجه دیوارهای داخلی ساختمان آسیب دیده و اگر مدت زیادی از این قضیه بگذرد رنگ دیوار و حتی وسایلی که در داخل منزل با دیوار تماس دارند را با آسیب روبرو میکند

پیچ و رول پلاک سنگ نما تبریز روشی برای مقاوم کردن ساختمان ها و نما ها به شمار می آید که به پیشگیری از ریزش سنگ نما و مانع از بروز حوادث جانی و مالی صورت می‌گیرد. متریال و نحوه اجرا در این سازه بسیار با اهمیت است چرا که اگر به خوبی اجرا نشود علاوه بر اینکه سنگ نما را مقاوم نکرده بلکه به آن آسیب نیز میرساند. در این مقاله با مراحل و متریال این نما بیشتر آشنا می شویم. اگر علاقه به این اجرا دارید تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

 

پیچ و رول پلاک تبریز:

در اجرای پیچ و رول پلاک سنگ نما، سنگ ها را می توان گفت اسکوپ می‌نماییم که باعث جلوگیری از حرکت سنگ به سمت جلو می شود و در کل وزن سنگ ها بر روی یکدیگر خواهد بود و در نهای بار به زمین منتقل می گردد. البته باید در نظر داشته باشید که این پیچ رول پلاک مقاوم بوده و خطری ندارد. این پیچ که جهت مقاوم سازی تولید می‌شود در آزمایشگاه ها تست کششی بر روی آن انجام شده و اگر زمانی سنگ جدا شود می تواند وزن آن را تحمل نموده و از سقوط آن جلوگیری نماید.

بهتر است جهت اجرای آن از افراد متخصص و کار بلد کمک بگیرید تا با آگاهی کامل و تسلط بر سنگها و کنترل آنها، کار را انجام دهند و هیچ یک از سنگ ها را تا اطمینان کامل پیدا نکرده اند که محکم شده است رها نکنند. همچنین در مورد جنس سنگ و نوع سوراخ کاری انواع سنگ اطلاعات کاملی داشته باشند.

 

پیچ و رول پلاک سنگ نما تبریز:

پیچ مورد استفاده جهت انجام نما باید خصوصیاتی را داشته باشد و در انتخاب آن باید دقت لازم را داشته باشید، چرا که در بازار انواع پیچ های فراوانی موجود است و باید دارای خصوصیات زیر باشند:

  1. اگر در فضای بیرون استفاده می شود حتماً روکش گالوانیزه گرم داشته باشد.
  2. چهار سو باشد تا هنگام بستن از سر پیچ بند فرار نکند و به خوبی سفت شود.
  3. دارای کشش قابل قبول باشد تا بتواند وزن سنگ را تحمل کند.
  4. تمام رزوه باشد تا در بستن صفحات مختلف سنگ تا انتها بسته شود.
  5. در مقابل چکش خوری استقامت داشته باشد و سخت کاری شده باشد.
  6. سر آن به اندازه‌ای باشد تا هنگام بستن بیرون سنگ به صورت برجسته نماند.

در آخر برخلاف تصور بسیاری از افراد که فکر می‌کنند هرچه تعداد پیچ در سنگ بیشتر باشد کمتر محکم تر می شود باید بدانیم که هرچه تعداد سوراخ های سنگ بیشتر شود سنگ ضعیف تر می شود و باید تعداد سوراخ ها و فاصله آنها با یکدیگر استاندارد باشد

فهرست